Actualidad

Mercedes-Benz CLA, éxito anunciado..¿o no?

Mercedes-Benz no ha presumido, salvo en raras excepciones, de cosechar éxitos entre sus experimentos de nuevos nichos de mercado.

Para aquellos a los que les falle la memoria, tenemos los maravillosos fracasos de la Clase A, finalmente reconvertida a competidor del Golf, Clase B, y un GLK con menos demanda de la esperada (claro que ponerle alfombrillas o cualquier clase de extra es rehipotecar tu casa).

Sin embargo otros germanos parecen acertar en cada modelo que hacen decrecer. Los Audi Q3, BMW Serie 1 y compañía dan fe de ello. ¿Qué puede necesitar este CLA para convertirse en un rival serio para los capos de este momento, como el Audi A5 Sportback?

Precio precio precio. Ya se ha anunciado una versión de más de 300 CV, y no es que no sea, que lo será, un deleite para quien pueda permitirselo. Pero en Audi hace 10 años que ofrecieron el 2.0 TDI tracción delantera en un TT.

Es como echarle salsa barbacoa a una pizza casera: no va con la filosofía, echas el trabajo por tierra, pero es rápido, efectivo y bonito.

Discussion

363 Responses to “Mercedes-Benz CLA, éxito anunciado..¿o no?”

 1. Cam balkon sistemlerinde 20 yıllık tecrübemize güveniyoruz. OGM Cam Balkon olarak 2004 yılında çıkmış olduğumuz bu yola güvenilir adımlarla ilerliyoruz. Kaliteli ürün uygun fiyat ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz

  Posted by Cam Balkon | 15/01/2023, 22:07
 2. Sms onay hizmeti kendi numaranızı vermek istemediğiniz platfomlardan sms onayı sağlamak adına kullanılan bir hizmettir. Farklı olarak artık kendi telefon numaranızdan sms onayı alamadığınız için sms onay hizmetini kullanmanız gerekmektedir. Onayim.com olarak size sms onay hizmetini sorunsuz bir şekilde sağlayabiliriz. En uygun ve hızlı hizmetten yararlanmak için sizi web sitemize davet ediyoruz. En güvenilir sms onay hizmeti onayim.com’dan alınır.

  Kendimizi, yüksek kaliteli, güvenilir ve yenilikçi hizmetler ile müşteri deneyimlerini tam bir şeffaflık içinde sunmaya ve iş için en iyi teknik ve insan kaynaklarını kullanmaya adadık. Ayrıca, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini ve özelliklerini sürekli iyileştirerek iş değeri önermemizi geliştirmeye kararlıyız.

  sms onay

  Posted by Şirinevler Escord | 19/01/2023, 23:17
 3. Sosyalhizmetim Galiba Artık Buldum
  Türkiye için Yonja ile başlayan sosyal medya etkileşimi, Facebook ve Instagram ile devam ederken her geçen dönem hayatımıza yeni sosyal medya platformları girdi. Hatırlarsanız, ünlü bir şarkıcımız Facebook için şarkı bestelemişti. ‘’Aradım durdum, Facebook’da buldum, Facebook galiba aşık oldum’ nakaratları ile kulaklarımızda halen zaman zaman çınlar. Biz de diyoruz ki; sosyalhizmetim.com galiba artık buldum, takipçi bulmak ve ilgi görmek için aradığım çözümü anaservis sağlayıcı sosyalhizmetim.com’da buldum.

  100’ün üzerinde aktif servis, 7-24 teknik destek, pratik smmpanel, güvenli ödeme sistemi. 25.000 üzerinde müşteriye başarılı sonuçlar tattıran ispatlı deneyim. En ucuz smm panel, sosyal medya hesaplarınızı popüler hale getirecek. İstediğiniz sonuç bizde.
  sosyalhizmetim

  Posted by sosyalhizmetim | 20/01/2023, 00:18
 4. Ekip Elektrik, kablo ve kalıp imalatı alanında hizmet veren bir firmadır. Bu firma, çeşitli sektörlerdeki müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunmak için kablo ve kalıpların imalatını gerçekleştirir. Örneğin, otomotiv, enerji, havacılık ve savunma gibi sektörlerde kullanılan kablolamaların üretimini yapabilir.

  Ekip Elektrik, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretim yapar ve müşteri taleplerine göre özelleştirilmiş çözümler sunar.
  ekip elektrik

  Posted by ekip | 21/01/2023, 14:43
 5. Yorum Detay : 4nk.net, insanların bilgi paylaşmak, soru sormak ve aynı ilgi alanlarına sahip diğer kişilerle bağlantı kurmak için bir araya geldiği canlı bir çevrimiçi topluluktur.
  Web tasarım dersi

  Posted by Web tasarım dersi | 22/01/2023, 20:20
 6. Nice website. We are in a similar study.

  Posted by Paslanmaz Vida | 24/01/2023, 04:41
 7. promethazine and levoketoconazole both increase QTc interval chlamydia treatment azithromycin Since I only have 2 vials of Test Enanthate should I do it this way 500mg weekly for 4 weeks, then dose up 625mg weekly for the last 4 weeks, or how should I split this up

  Posted by Gaiquef | 24/01/2023, 15:38
 8. Thank you for the information you have given us. sohbet hattı

  Posted by telefonda sohbet | 27/01/2023, 22:22
 9. I intended to write you that bit of note to help thank you so much over again on your nice suggestions you have contributed on this site. This has been quite pretty open-handed of people like you to grant easily all that a number of people might have offered for an ebook to generate some cash on their own, notably since you could have done it in the event you wanted. The principles in addition served like a good way to be aware that most people have the identical keenness much like mine to know the truth a good deal more concerning this matter. I am certain there are several more pleasant opportunities ahead for individuals who see your blog.

  Posted by Sfero Döküm | 29/01/2023, 20:13
 10. The earliest symptoms of shock is usually a decrease in CO nolvadex uk paypal

  Posted by pridded | 29/01/2023, 21:18

Post a Comment

Nuestro Twitter

Photos on flickr